ימי הולדת

/ימי הולדת
ימי הולדת2019-01-03T21:57:27+00:00

קרן השפע-סתיו אקשן מציעים מגוון של ימי הולדת בז'אנר הפנטזיה ומדע בדיוני

אנו בקרן השפע-סתיו אקשן נשמח להתאים לכם יום הולדת אישי המתאים לז'אנר או סדרת הספרים האהובה על ילד/ת יום ההולדת, לקבלת פרטים ולברור ניתן לפנות אלינו באמצעות הקישור הבא או עמוד יצירת קשר.

לחלופין אפשר לכתוב ישירות למייל: ksafalot@gmail.com

נסו להימלט מחדרי הבריחה

10% הנחה למזמינים בחודשי דצמבר עד פברואר.

הדלת נסגרת – השעון מתקתק – הכיף מתחיל.

ביום ההולדת הזה נאתגר את המשתתפים שיפתרו חידות ופאזלים כדי להימלט מחדר בריחה  מלא בחידות. פתרו את החידות בזמן כדי להימלט וכמובן – הספיקו לצאת מהחדר בזמן!

להזמנת יום הולדת

מבוכים ודרקונים- משחק שולחני

10% הנחה למזמינים בחודשי דצמבר עד פברואר.

גלגלו את הקובייה, יום הולדת שבו תוכלו לצאת למסע הרפתקאות שקיים רק בדמיון.

המסע מתחיל עוד לפני האירוע, כשנרכיב הרפתקה מיוחדת עבור ילד/ת יום ההולדת והעדפותיו: דמות אהובה, יכולות קסומות ומפלצות מיתולוגיות. באירוע עצמו המדריך יבחר עם כל ילד מיניאטורה אישית ודמות שהוא היה רוצה לשחק, יסביר על המשחק ויכניס את הילדים לעולם החדש. מכאן האקשן רק מתחיל ואפילו השמיים הם כבר לא הגבול. כל הילדים יקבלו כוחות, ילחמו במפלצות, יעברו הרפתקאות, אתגרים ומשימות – והכל מבלי לקום מהכיסא. הכל נעשה סביב שולחן עם שלל עזרים, לוחות קרב והפתעות. בסוף האירוע יקבל כל משתתף תעודת הרפתקנ/ית.

להזמנת יום הולדת

מבוכים ודרקונים- משחק חי

צאו איתנו להרפתקה בה כל ילד וילדה יכולים להיות הרפתקנים אמיצים, להחזיק חרב, ללמוד את סודות הממלכה השונים, לעבוד בקבוצה ולפתח אסטרטגיה, לזכות בפרסים, להילחם מול מפלצות מיתולוגיות, לנצח ולהשיב שלום וצדק לעמק שלהם

בכל שנה נפגשים הרפתקנים שונים מכל קצוות הממלכה על מנת להתאמן יחדיו ולהתחרות אלו באלו על השליטה בממלכה הקסומה. בתחילת האירוע נאמן את ההרפתקנים במיומנויות שונות כגון – סייף, ירי בחץ וקשת, קריאת עתידות ועוד. לאחר כל חברי השבטים יקבלו כלי נשק, תלבושות ואביזרים, ויחד יפתחו אסטרטגיות קרב ולחימה. לאחר מכן ילד/ת יום ההולדת יוכתרו כאלופי העמק ויתחרו על השליטה בקרב גדול בין הקבוצות השונות. כל קבוצה תצטרך להשיג את דגל המחנה המעניק את הכוח לשבט היריב. אבל התחרות לא מסתיימת כאן, שכן מפלצות עתיקות יומין עלולות להמית חורבן על העמק אם לא יתאחדו השבטים יחדיו תחת הנהגת ילד/ת יום ההולדת ויעצרו אותן. האם יצליחו גיבורי האמיצים להביס את המפלצות, לשמור על העמק ולהרוויח את הפרס הגדול ותעודת ההרפתקנ/ית שלהם?

להזמנת יום הולדת

הריעו לאבירים והנסיכות

ברוכים הבאים לממלכת הפנטזיה, מקום בו אבירים, אבירות, נסיכים ונסיכות עוברים הרפתקאות נועזות.

האירוע יפתח בחצר הממלכה, שם יוכלו הילדים לשוטט באופן חופשי בין בעלי המקצוע והדוכנים השונים, כגון: משחק זיכרון, מגדת עתידות, איפור, סייף, חץ וקשת או ציד מפלצות. לאחר מכן נכתיר את ילד/ת יום ההולדת כאביר/ה או כנסיכ/ה ונשמע מזקן הכפר איזו הרפתקה מסמרת שיער אנו עומדים לעבור. הילדים האמיצים והנבונים יתחלקו לשתי קבוצות שיעברו סדנאות קסומות מקוסם החצר החכם והסייף המלכותי. את כל הידע שצברו ינצלו את הילדים בקרב הגדול: הקרב נגד המפלצת העצומה שמאיימת על הממלכה. האם יצליחו להביס אותה להציל את תושבי הכפר ולקבל מהסוחר העתיק את הפרס הגדול ואת תעודת ההרפתקנ/ית שלהם?

להזמנת יום הולדת

בעולמו של הארי פוטר

הינשופים כבר יצאו לדרך עם המכתבים, השיקויים מבעבעים בקדרה וגמדוני הבית הציעו את המיטות. אז מה נותר עוד להוסיף חוץ מ: פטפוטים, באלאבוש, קוקו, שפיץ!

שלום לכל הקוסמים והמכשפות, ברוכים הבאים להוגוורטס, בית הספר לכישוף ולקוסמות! את פניכם יקבלו המורים הכי קסומים בעולם, שיוודאו שתכנסו לאווירה בהצצות קצרות לשיעורים השונים: שיעור קריאת עתידות, שיעור התגוננות מפני כוחות האופל, שיעור שיקויים ועוד. ילד/ת יום ההולדת יוכתרו כמדריך וקס"מ (קוסמ/ת סטודנט/ית מעולה) והילדים יתחלקו לקבוצות. במהלך האירוע תוכלו לבחור אם להשתתף במשחק קווידיץ' סוער או להיכנס לשניים מהשיעורים הכי מעניינים בבית הספר. אך היזהרו, וולדמורט שלח אליכם מפלצת איומה ונזדקק לכל העזרה שנוכל לקבל על מנת להביס אותה. אם תצליחו, בסוף האירוע תוכלו לבקר בעיירה הוגסמיד ולקבל מהסוחר הנחמד הפתעה לפי בחירתכם ותעודת הרפתקנ/ית.

להזמנת יום הולדת

תפסו חרב אור, כי אנחנו במלחמת הכוכבים

יהיה עליכם ללמוד לתעל את "הכוח" לטובתכם ולהקדיש את חייכם להגנה על הטוב, כי נבל העל דארת' ויידר ינסה להביס אתכם.

ברוכים הבאים לבית הספר לג'דיי. כאן, בגלקסיה רחוקה רחוקה, תלמדו איך להביס את כוחות הסית', לסייף, להילחם ולהגן על הצדק. בפתיחת האירוע נערוך מחנה אימונים הכולל ירי ברובי לייזר או ג'לי, סייף חללי, מספר סיפורים על האימפריה, או שיקויים מסתוריים שאספנו מכל רחבי הגלקסיה. לאחר מכן נכתיר את ילד/ת יום ההולדת לאביר/ת ג'דיי, נפגוש את אחד המאסטרים  הגדולים ונעניק את חרב האור לילד/ת יום ההולדת. הילדים יקבלו תלבושות וכלי נשק ויתחלקו לקבוצות. הקבוצות יתחרו ביניהן בקרב נועז ואמיץ, או יעברו סדנאות שילמדו אותם לתעל את "הכוח". אך היזהרו, דארת' ויידר קרוב מאוד, והוא לא ייתן לכם מנוחה עד שלא ילחם בכם בקרב אימתני שרק צד אחד ייצא ממנו מנצח ובסופו ירוויחו הילדים את הפרס הגדול ואת תעודת ההרפתקנ/ית שלהם. בהצלחה, ו – May the Force be with you!

להזמנת יום הולדת

עגנו באי הפיראטים והפיות האגדי

אהוי לכל שודדי הים, הרימו עוגן, כי אנחנו מפליגים.

בתחילת האירוע נקיים מחנה אימונים מיוחד לפיראטים ופיות. תוכלו לבחור תחנות שונות כגון: סייף, חץ וקשת, איפור, שיקויים, הטלת פגיונות ועוד. לאחר מכן נכתיר את ילד/ת יום ההולדת לקפטנ/ית הספינה, נרכיב לו צוות ונצא למסע פיראטי מרתק. לאחר מכן יתפצלו הילדים לקבוצות ויתחרו אלו באלו בתחרות מלווה לחימה וקסם או ילמדו את דרכי הפיות והפיראטים העתיקות בסדנאות מרתקות. אך היזהרו, המפלצת המבחילה מן המעמקים מחכה לכם. האם יצליחו הילדים להביס אותה בהנהגת הקפטנ/ית החדש/ה שלהם? בסיום האירוע כל שודדי הים והפיות יזכו באוצר מתוך שלל אוצרות ובתעודת הרפתקנ/ית.

להזמנת יום הולדת