ימי הולדת

/ימי הולדת
ימי הולדת2018-09-05T23:06:36+00:00

קרן השפע-סתיו אקשן מציעים מגוון של ימי הולדת בז'אנר הפנטזיה, מדע בדיוני, מדע ועוד

לפרטים עבור יום הולדת בתמה מסוימת ניתן ללחוץ על התמונה המופיעה למטה, בנוסף אנו בקרן השפע-סתיו אקשן נשמח להתאים לכם יום הולדת אישי המתאים לז'אנר או סדרת הספרים האהובה על ילד יום ההולדת, לקבלת פרטים ולברור ניתן לפנות אלינו באמצעות הקישור הבא או עמוד יצירת קשר.

לחלופין אפשר לכתוב ישירות למייל: ksafalot@gmail.com

עגנו באי הפיראטים והפיות האגדי…

אהוי לכל שודדי הים, הרימו עוגן, כי אנחנו מפליגים!

בתחילת האירוע נקיים מחנה אימונים מיוחד לפיראטים ופיות. תוכלו לבחור תחנות שונות כגון: סייף, חץ וקשת, איפור, שיקויים, הטלת פגיונות ועוד…

לאחר מכן נכתיר את ילד יום ההולדת לקפטן הספינה, נרכיב לו צוות ונצא למסע פיראטי מרתק. לעזרת הפיראטים יתגייסו הפיות הכי קסומות בממלכה, ויחד יוכלו הילדים להתחרות ביניהם בקרב בין שתי חבורות שודדי ים, או לעבור סדנאות שיכשירו אותם להיות פיראטים ופיות אמיתיות.

אך היזהרו! המפלצת המבחילה מן המעמקים מחכה לכם… האם יצליחו הילדים להביס אותה בהנהגת הקפטן החדש שלהם?

בסיום האירוע כל שודדי הים והפיות יזכו באוצר לפי בחירתם.

להזמנת יום הולדת

הריעו לאבירים והנסיכות!

ברוכים הבאים לחצר קוטלי הדרקונים, כפר שבו אבירים, אבירות, נסיכים ונסיכות עוברים את ההרפתקאות הכי נועזות…

את האירוע נפתח בחצר הממלכה, שם יוכלו הילדים לשוטט באופן חופשי בין בעלי המקצוע והדוכנים השונים, כגון: משחק זיכרון, מגדת עתידות, איפור, סייף, חץ וקשת או ציד מפלצות.

לאחר מכן נכתיר את ילד יום ההולדת כאביר או כנסיך, ונשמע מזקן הכפר איזו הרפתקה מסמרת שיער אנו עומדים לעבור… כל ילד יוכל לבחור את התפקיד שיגלם בהרפתקה: אביר? אבירה? נסיך? נסיכה? ואולי דווקא ליצן החצר?

הילדים האמיצים והנבונים יתחלקו לשתי קבוצות שיתחרו ביניהן בקרב אבירים נועז, או יעברו סדנאות קסומות מקוסם החצר החכם והסייף המלכותי.

את כל הידע שצברו ינצלו את הילדים בקרב הגדול: הקרב נגד הדרקון העצום שמאיים על הממלכה! האם יצליחו להביס אותו, להציל את תושבי הכפר ולקבל מהסוחר העתיק את הפרס הגדול?

להזמנת יום הולדת

מבוכים ודרקונים- משחק חי!

צאו איתנו להרפתקה שבו כל ילד וילדה יכולים לקבל כוחות מיוחדים, להיות אלפים, גמדים או דם דרקונים, להתחפש, להחזיק חרב, להפעיל קסמים, לעבוד בקבוצה ולפתח אסטרטגיה, לזכות בפרסים, להילחם מול מפלצות מיתולוגיות, לנצח ולהשיב שלום וצדק לעמק שלהם.

בכל שנה נפגשים לוחמי האש, בני היער או נציבי הקרח לטורניר תחרותי אשר קובע איזה שבט ישלוט בעמק. השנה הטורניר מתקיים אצלכם…

בתחילת האירוע נאמן את הלוחמים עד שכולם יתנסו וישלטו בסייף, ירי בחץ וקשת, קסמי יסודות או קריאת עתידות.

ילד יום ההולדת יוכתר לדמות המועדפת עליו, יקבל כוחות ויכולות ויבחר את שבטו. כל חברי השבטים יקבלו כלי נשק, תלבושות ואביזרים, ויחד יפתחו אסטרטגיות קרב ולחימה. שימו לב: לכל שבט חפץ עצמה אשר נותן לה את כוחו וקסמיו. האם יצליחו הלוחמים להשיג את החפץ הקסום של השבט המתחרה?

אך זה לא כל כך פשוט…חוץ מהתמודדות מול חרבות השבטים, חפצי כוח וקסמים חזקים, לאירוע תצטרף גם מפלצת מכושפת ואימתנית!

להזמנת יום הולדת

מבוכים ודרקונים- משחק שולחני!

גלגלו את הקובייה, הנה יום הולדת שבו תוכלו לצאת למסע הרפתקאות שקיים רק בדמיון…

המסע מתחיל עוד לפני האירוע, כשנרכיב הרפתקה מיוחדת עבור ילד יום ההולדת והעדפותיו: דמות אהובה, יכולות קסומות ומפלצות מיתולוגיות.

באירוע עצמו המדריך יבחר עם כל ילד מנייטורה אישית ודמות שהוא היה רוצה לשחק, יסביר על המשחק ויכניס את הילדים לעולם החדש.

מכאן האקשן רק מתחיל ואפילו השמיים הם כבר לא הגבול… כל הילדים יקבלו כוחות, ילחמו במפלצות, יעברו הרפתקאות, אתגרים ומשימות – והכל מבלי לקום מהכיסא! הכל נעשה סביב שולחן עם שלל עזרים, לוחות קרב והפתעות.

לאחר מכן ייצאו הילדים לזירת לוחמים מדליקה עם נשקים מרופדים, תחפושות ופרסים, כדי לסיים את האירוע בהרבה אקשן.

להזמנת יום הולדת

תפסו חרב אור, כי אנחנו במלחמת הכוכבים!

יהיה עליכם ללמוד לתעל את "הכוח" לטובתכם ולהקדיש את חייכם להגנה על הטוב, כי נבל העל דארת' ויידר ינסה להביס אתכם…

ברוכים הבאים לבית הספר לג'דיי! כאן, בגלקסיה רחוקה רחוקה, תלמדו איך להביס את כוחות הסית', לסייף, להילחם ולהגן על הצדק. בפתיחת האירוע נערוך לכם מחנה אימונים הכולל ירי ברובי לייזר או ג'לי, סייף חללי, מספר סיפורים על האימפריה, או שיקויים מסתוריים שאספנו מכל רחבי הגלקסיה.

לאחר מכן נכתיר את ילד יום ההולדת לאביר ג'דיי, נפגוש את מאסטר יודה ואת חרבי האור, והילדים יקבלו תלבושות וכלי נשק ויתחלקו לשתי קבוצות. הקבוצות יתחרו ביניהן בקרב נועז ואמיץ, או יעברו סדנאות שילמדו אותם לתעל את "הכוח".

אך היזהרו… דארת' ויידר קרוב מאוד, והוא לא ייתן לכם מנוחה עד שלא ילחם בכם בקרב אימתני שרק צד אחד ייצא ממנו מנצח!

בהצלחה, ו –

May the Force be with you!

להזמנת יום הולדת

בעולמו של הארי פוטר…

הינשופים כבר יצאו לדרך עם המכתבים, השיקויים מבעבעים בקדרה וגמדוני הבית הציעו את המיטות… אז מה נותר עוד להוסיף חוץ מ: פטפוטים, באלאבוש, קוקו, שפיץ!

שלום לכל הקוסמים והמכשפות, ברוכים הבאים להוגוורטס, בית הספר לכישוף ולקוסמות! את פניכם יקבלו המורים הכי קסומים בעולם, שיוודאו שתכנסו לאווירה בהצצות קצרות לשיעורים השונים: שיעור קריאת עתידות, שיעור התגוננות מפני כוחות האופל, שיעור שיקויים ועוד.

ילד יום ההולדת יוכתר כדמות האהובה עליו, והילדים כולם יתחלקו לבתים השונים ויקבלו תלבושות בהתאם לצבעי הבתים. במהלך האירוע תוכלו לבחור אם להשתתף במשחק קווידיץ' סוער, או להיכנס לשניים מהשיעורים הכי מעניינים בבית הספר.

אך היזהרו לא לעטות את גלימת ההיעלמות… וולדמורט שלח אליכם מפלצת איומה, ונזדקק לכל העזרה שנוכל לקבל!

אם תצליחו, בסוף האירוע תוכלו לבקר בעיירה הוגסמיד ולקבל מהסוחר הנחמד הפתעה לפי בחירתכם.

להזמנת יום הולדת